29.5M
30 Day Visits
65.6M
90 Day Visits
Tag

#KS Číny

18 articles

Medaile 1. července: nejvyšší vyznamenání KS Číny nesoucí víru a slávu

1. 7.

Xi Jinping nastínil poslání KS Číny v nové éře při 105. výročí založení strany

1. 7.

Čína se stala učitelem světa, socialismus pod vedením KS Číny vzkvétá

26. 6.

Skála: KSČ se vyhnula chybám Evropy, dnes je inspirací pro celý svět

25. 6.

Čína nemá v tempu rozvoje konkurenci, tvrdí středočeský zastupitel Cinka

24. 6.

Komunistická strana Československa poblahopřála Komunistické straně Číny k 105. výročí založení strany

22. 6.

Členové KS Číny mají studovat a uplatňovat Xi Jinpingovu myšlenku o budování strany

19. 6.

Jan Campbell: Čínský model řízení státu přináší výsledky v šesti dimenzích

18. 6.

Filip: KS Číny je hegemonem míru a porozumění v 21. století

16. 6.

Hlavní články ve výboru „Vybrané spisy Xi Jinpinga o zahraniční politice“, svazek I. a II.

11. 6.

Lidé v centru Číny a Afriky, 2026

26. 1.

Prezident Xi vyzývá k posílení stylu práce strany

26. 12.

Prezident Xi řídil zasedání vedení KS Číny o stranické disciplíně a protikorupční práci

25. 12.

Ústřední výbor KS Číny diskutoval s nestranickými odborníky o hospodářské práci pro rok 2026

8. 12.

Xi Jinping a vedení KS Číny plánují hospodářský růst a posílení právního státu v roce 2026

8. 12.

Xi Jinping: Je třeba svědomitě studovat a prosazovat duch 4. plenárního zasedání 20. Sjezdu KS Číny a vybudovat přístav volného obchodu Hainan s vysokými standardy

7. 11.

Kometa byla totiž běžně obviňována z toho, že způsobila potopu podle Genesis

17. 10.

Xi je pro neustálé úsilí o zlepšení hrdosti strany

30. 8.
Degoog